fbpx

Naše referencie

Toto sú naši spokojní zákazníci, neváhajte
sa k nim pridať

Trendom dnešnej doby je priemyselná automatizácia, ktorá núti spoločnosti investovať peniaze do nových informačných technológii a dosiahnuť tak nižšie náklady. Našou víziou je prinášať inovatívne riešenia, pomocou ktorých pomáhame firmám rásť.

Mário Hubinský – CEO, CRM Nitra, s.r.o

ČO O NÁS POVEDALI

Naši zákazníci

Naša spoločnosť prešla do cloudu v roku 2021, transfer dát prebehol hladko. Oceňujeme hlavne to, že sme nemuseli nijakým spôsobom obmedziť prevádzku spoločnosti. Samozrejme sa vyskytli drobné nedostatky, ktoré boli vyriešené už za behu. Tento rok sme zaznamenali technickú poruchu, ktorá však bola do niekoľko minút vyriešená, čo by v minulosti na pevnom serveri trvalo aj niekoľko dní. Zatiaľ sme s touto službou spokojní, každý update sa nemusí riešiť priamo u nás, ale technik ho spraví online, čo šetrí čas, a aj financie firmy.

Monika Arpášová
CEO, Udenco s.r.o.

Naša spoločnosť začala rásť vďaka požiadavkám trhu. Spolu s rastom spoločnosti samozrejme prišla aj požiadavka na zmenu zálohovania, ochranu dát, bezpečné pripojenie k firemným dátam odkiaľkoľvek, obnovenie zmazaných súborov, a v neposlednej rade hlavne zníženie nákladov na informačné technológie. Pre spoločnosť bola jednoznačná odpoveď na tieto požiadavky, a tou bol Cloud. Dnes vieme s istotou povedať, že naša voľba bola správna.

Zmena priniesla množstvo výhod a to nielen zníženie nákladov, ale hlavne zvýšenie efektivity práce našich zamestnancov, ako aj zabezpečenie

Pavol Kováč
konateľ, Veba Box, s.r.o.

Vo svete narastajúcich dát je cloud jedinečným riešením pre firmy, preto neľutujeme naše rozhodnutie prechodu zo servera na cloudové riešenie. Veľmi oceňujeme rýchlosť prenosu dát, jednoduché ovládanie bez zásahu IT technika. Výhodou je jedno miesto, z ktorého ovládame, spravujeme a prispôsobujeme používateľské prostredie, čo zabezpečuje prácu odkiaľkoľvek, a v neposlednom rade nám šetrí čas a samozrejme aj financie.

Pavol Farkaš
CEO, Erpio s.r.o.

Firmy s ktorými spolupracujeme